•  

Dostawca i producent wyrobów hutniczych w Trzebiatowie – O nas

img_04

Profile stalowe najwyższej klasy

Hurtownia stali Stal-Bet z Trzebiatowa działa w branży hutniczej już od wielu lat. Prowadzimy sprzedaż stali na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jednym z naszych sztandarowych produktów są różnego typu profile stalowe, ale też pręty żebrowane i rury stalowe najwyższej jakości.

 

Dbamy nie tylko o różnorodność asortymentu, ale także o wysoki standard obsługi Klienta i stworzenie atrakcyjnych warunków współpracy. Dzięki terminowym realizacjom przyjętych zamówień cieszymy się rosnącym gronem zadowolonych Klientów.img_05

Stal i rury stalowe? Tylko u nas!

Jeśli szukają Państwo rzetelnego dystrybutora wyrobów hutniczych, firma Stal-Bet z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy wysokiej jakości stal, wykorzystywaną w branży budowlanej, remontowej i przemysłowej.

Zapewniamy, iż na każdy produkowany przez nas materiał udzielamy długoterminowej gwarancji. Produkty, których sami nie wytwarzamy, pozyskujemy od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy Klientom produkt bezpieczny i trwały.

 

LOGO1